BUBELA Power Electronics

Společnost BUBELA Power Electronics, s.r.o. se zabývá zakázkovou výrobou a vývojem produktů z oblasti výkonové elektroniky.

Firma byla založena v roce 2017 a zaměřuje se hlavně na oblasti výkonových napájecích zdrojů založených na polovodičových měničích, určených především do zkušeben a testovacích zařízení. Máme více 25 let praxe v oblasti návrhu a realizace výkonových měničů, návrhu elektroniky a tvorby řídících programů.

Naší snahou je tyto vyvinuté zakázkové produkty postupně standardizovat a sestavovat z modulárních systémů, tak aby je bylo možné opakovaně nabízet a dodávat pro další aplikace.

Jsme založeni na technicky zdatných lidech, kteří o svém oboru hodně ví a dále své znalosti rozvíjejí. Tito lidé mají vysoké osobní nasazení, protože dělají práci, která je baví a která přináší prospěch zákazníkovi.

Při hledání nových obchodní příležitostí a zakázek se rozhodujeme na základě několika kritérií. Mělo by se jednat o technicky zajímavý produkt, který nemusí být nutně z oblasti výkonové elektroniky. Důležitější je, že je pro nás technickou výzvou. Preferujeme typy zakázek, u kterých je vysoká pravděpodobnost jejich opakování nebo u kterých využijeme již hotové modulární systémy. Jednorázové, vývojové zakázky nabízíme jen pokud jsou finančně velmi zajímavé nebo pokud chceme vyhovět našim dobrých zákazníkům.

0+
vice než 25 let praxe
0+
více než 50 realizací
0%
spokojených zákazníků